O nas: Emima

Bramy i ogrodzenia - pasja od pokoleń!

O nas:
Systemy wjazdowe to dla nas coś więcej niż praca. Emima jest firmą, która - istniejąc w Rabce Zdroju - zapewnia bramy i ogrodzenia od lat, gdy te nie stanowił tak ważnego elementu wykończeniowego jak obecnie. Wiedza i połączenie nowoczesnego wzornictwa oraz wieloletniego doświadczenia sprawiają, że dziś Emima to uznany producent bram i ogrodzeń w Małopolsce i całym regionie południowej Polski.

Pierwsze bramy w historii zakładu:
Był rok 1972. Niewielki zakład ślusarski, w którym Stanisław Jerzyk produkował głównie kotły grzewcze otrzymywał pierwsze zamówienia na bramy, ogrodzenia i balustrady. W ten sposób uzupełniły one asortyment firmy. Ów niewielki zakład szybko rozwinął się w znacznie większe przedsiębiorstwo. Produkcja bram, ogrodzeń oraz m.in. materiałów dla sektora rolniczego sprawiły, że firma Stanisława Jerzyka zyskała dużą popularność na Podhalu oraz na Słowacji. Opinie o produktach z zakładu ślusarskiego były jednoznaczne: bramy i ogrodzenia doceniano m.in. ze względu na jakość - trwałość, wytrzymałość, ręczne wykonanie elementów.

Dynamiczny rozwój firmy i asortymentu:
Od 2003 r. w rozwój firmy rodzinnej zaangażował się zięć oraz żona - córka Stanisława Jerzyka. Wsparcie doprowadziło do kolejnych kroków, które pozwoliły rozwinąć przedsiębiorstwo tworzące kolejne miejsca pracy. Priorytetem była wiedza zespołu odpowiedzialnego za bramy, ogrodzenia i inne elementy kute. Stąd regularne szkolenia dla członków cechu rzemiosł różnych. Firma dzieliła się wiedzą i doświadczeniem - stąd m.in. prowadzone kursy spawalnicze połączone z wyrabianiem certyfikatów czy egzaminy na czeladnika oraz egzaminy mistrzowskie.

Emima zastępuje zakład ślusarski Jerzyk:
Rok 2012 przyniósł śmierć założyciela firmy ślusarskiej, ale jednocześnie kolejne zmiany - w rozwój przedsiębiorstwa zaangażował się wnuk Stanisława Jerzyka. W efekcie jest przedstawicielem trzeciego pokolenia rodzinnej firmy działającej w branży usług spawalniczych i produkcji bram oraz ogrodzeń. Zmieniła się również nazwa firmy. Dotychczasowy “zakład ślusarski Jerzyk” zastąpiony został obecną nazwą - “Emima”. Jednocześnie, dziesiątki nowych pomysłów oraz napływ inspiracji sprawiły, że sprzedaż bram oraz ogrodzeń nabrała jeszcze większej dynamiki.

Produkcja bram i ogrodzeń a czasy obecne:
Tak Emima weszła w nowe realia, w których Klienci jeszcze bardziej liczą na produkty o ponadprzeciętnej jakości. Firma stawia na produkcję standardowo przyjętych rozmiarów, ale jednocześnie rozwija indywidualizację pod względem wzorów czy innych cech charakterystycznych. W ten sposób Emima, jako producent bram i ogrodzeń, idealnie wpisuje się w potrzeby odbiorców. Filarem działalności pozostają założenia Stanisława Jerzyka - dbałość o detale, indywidualne podejście do każdego projektu, nacisk na trwałość produktów trafiających do Klientów Emima. Jednocześnie produkcja bram i ogrodzeń - oraz ich sprzedaż - wykorzystują możliwości dzisiejszych technologii. To m.in. najwyższej klasy sprzęt spawalniczy, doskonałej jakości półprodukty czy zaawansowane systemy informatyczne umożliwiające dostęp do historii zamówień, serwisowania czy napraw gwarancyjnych. Efekt to kompleksowa produkcja bram i ogrodzeń od projektu, przez prace ziemne, po kreację detali.

Nasze Usługi

Bramy wjazdowe

Skrzydłowe, lub przesuwne. Tworzymy wysokiej jakości bramy wjazdowe, kompatybilne z automatycznymi systemami otwierającymi, oraz sygnalizacyjnymi. Nieustannie pracujemy nad ulepszeniami naszych konstrukcji, a wykwalifikowany personel trudzi się w ich realizacji.

Ogrodzenia

Estetycznie wykonane konstrukcje, które pozwolą Ci na odgrodzenie swojego ogrodu od pozostałego otoczenia. Ponad wszystko cenimy sobie prywatność naszych klientów, dlatego też postanowiliśmy dostarczyć satysfakcjonującą liczbę wzorników.

Automatyka

Zajmujemy się profesjonalnym montażem, wysokiej klasy automatyki firmy Nice. Gwarantujemy niską awaryjność, oraz szybko działający serwis, lub wymianę na nowy w przypadku produkcyjnej wady produktu.

Nasze punkty sprzedaży:

Rabka-Zdrój

+48 509 095 865
+48 690 185 755
biuro@emima.pl
Rabka-Zdrój, 34-700

Skontaktujmy się!

Kontakt